no-img
معلمان پژوهنده

روایت پژوهی کارورزی بررسی ایجاد طرح عفاف و گسترش آن به همراه کد گزاری - معلمان پژوهنده


معلمان پژوهنده

ادامه مطلب

نماد اعتماد الکترونیکی معلمان پژوهنده
روایت پژوهی کارورزی بررسی ایجاد طرح عفاف و گسترش آن به همراه کد گزاری
zip
فوریه 17, 2019
۱۵,۰۰۰ تومان

روایت پژوهی کارورزی بررسی ایجاد طرح عفاف و گسترش آن به همراه کد گزاری


روایت پژوهی کارورزی بررسی ایجاد طرح عفاف و گسترش آن به همراه کد گزاری  به صورت کامل و آماده و کاملترین فایل موجود در فضای مجازی و در قالب ورد و قابل ویرایش در 14 صفحه

روایت پژوهی کارورزی بررسی ایجاد طرح عفاف و گسترش آن به همراه کد گزاری به صورت کامل و آماده و بهترین نمونه موجود در اینترنت توسط تیم تخصصی بانک فایل پژوهشی معلمان گردآوری گردیده است و به صورت اختصاصی برای شما فرهنگیان عزیز محیا شده است. این روایت پژوهی کارورزی از بهترین نمونه های موجود در رابطه با روایت پژوهی می باشد. که شامل کلیه مراحل مورد نیاز است. قابل ذکر است که روایت پژوهی کارورزی را می توان در رابطه با معلمان و دانشجویان دانشگاه فرهنگیان نیز استفاده نمود. دانشجویان و معلمان باید این نکته را بدانند که فایل حاضر شامل موارد زیر است.

  • شامل مسائل آموزشی روایت پژوهی کارورزی می باشد و در رابطه با تجربه علمی و عملی است.
  • روایت پژوهی کارورزی قابل اجرا و انتقال به صورت تجربه عملی است.
  • روایت پژوهی کارورزی پلی می زند در میان دنیای آموزش و زندگی روزمره
  • روایت پژوهی کارورزی در رابطه با سند تحول بنیادین و برنامه درس ملی است.
  • روایت پژوهی کارورزی دارای وضعیت دقیق علمی است.
  • روایت پژوهی کارورزی دارای کد گزاری دقیق است.

روایت پژوهی کارورزی شامل:

عنوان بخش علمی ،پیشگفتار ،گزارش اصلی ،بیان مسئله ،روش تحقیق ، ارائه نتایج و راهکار است.

بخشی از این روایت پژوهی را مشاهده می کنیم :

متن ومحتوا

به عنوان معاون پرورشی وارد مدرسه شدم. می دانستم که با وجود اینترنت و شبکه های مجازی و ماهواره و … کارم در این مدرسه بیشتر و سخت تر از مدارس روستا خواهد بود. همان روز دیدن دخترانی که حجاب درستی نداشتند، آزارم می داد. می دانستم که اجباری کردن حجاب و استفاده از هدبند درمان دائمی نخواهد بود. پس باید از راه دیگری وارد شد.

ابتدا موضوع را در جلسه شورای تربیتی و شورای معلمان مطرح کردم. همه همکاران از بد حجابی دانش آموزان ناراحت بودند؛ ضمن این که اکثر آن ها معتقد بودند که دیگر کار از کار گذشته، دیگر نمی توان کاری کرد. اما من هنوز به این باور نرسیده بودم که باید دست روی دست گذاشت. معاون آموزشی اظهار کرد که سال گذشته هد را در جلسات مشاوره خانواده « : اجباری کردیم ولی نتیجه ای نگرفتیم. مدیر می گفت اعضا معتقد بودند که راه دیگری .» موضوع حجاب را بررسی کردیم ولی مفید واقع نشد نیست تا خود دانش آموزان و خانواده های آن ها نخواهند، نمی شود کاری کرد. بالاخره تصویب کردند که در سال جدید به ناچار این برنامه ها را پیاده کنند. من مخالف بودم اما چون رای با اکثریت بود، تسلیم برنامه های مصوب شدم.

برای دانلود و دریافت روایت پژوهی از این قسمت اقدام بفرمایید .موضوعات :

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *