no-img
معلمان پژوهنده

برنامه سالانه تعالی مدیریت 1401-1402 متوسطه اول و دوم + هنرستان - معلمان پژوهنده


معلمان پژوهنده

ادامه مطلب

نماد اعتماد الکترونیکی معلمان پژوهنده
برنامه سالانه تعالی مدیریت 1401-1402 متوسطه اول و دوم + هنرستان
امتیاز 4.75 ( 4 رای )
zip
سپتامبر 16, 2022
۳۵,۰۰۰ تومان

برنامه سالانه تعالی مدیریت 1401-1402 متوسطه اول و دوم + هنرستان


برنامه سالانه تعالی متوسطه

برنامه سالانه  طرح تعالی متوسطه اول و دوم برای سالتحصیلی 1401-1402

کامل و با پشتیبانی 3 ماهه

فرمت فایل ورد : قابل ویرایش

تعداد فایل دانلودی اصلی : 1 فایل

حجم فایل دانلودی اصلی : 8 مگا بایت

فایل اضافی و رایگان در بسته : ندارد

آخرین بروزرسانی : شهریور 1401

نحوه خرید و دانلود :

روی دکمه زیر کلیک کنید و مراحل پرداخت را تکمیل کنید. حتی المکان سعی کنید هنگام خرید ایمیلی وارد نمایید که دسترسی دارید تا بروز رسانی های احتمالی را به موقع دریافت کنید.

دانلود برنامه سالانه تعالی مدیریت متوسطه اول و دوم 1401-1402 + هنرستان در یک پکیج از معلمان پژوهنده – تدوین شده توسط پژوهش سرای فرهنگیان

تصویری از محیط برنامه:

برنامه سالیانه متوسطه اول و دوم 1402 برنامه سالیانه متوسطه اول و دوم برنامه سالیانه متوسطه اول و دوم 1401 برنامه سالیانه تعالی مدیریت متوسطه اول و دوم برنامه سالیانه تعالی مدیریت متوسطه اول و دوم 1401 تصویر نمونه از برنامه سالانه تعالی متوسطه اول - معیار 6 برنامه درسی برنامه عملیاتی تعالی متوسطه برنامه تعالی متوسطه دوم - معیار شماره 2 مدیریت منابع انسانی 152 امتیاز برنامه سالیانه تعالی مدیریت متوسطه اول و دوم 1402

در مقطع متوسطه  برنامه سالانه بر اساس طرح تعالی توسط متخصصین ما طراحی و تدوین گردیده است و در اختیار شما دوستان گرامی قرار می دهیم.به روز ترین و آخرین نمونه برنامه سالانه  طرح تعالی متوسطه اول و دوم بر اساس آخرین بخشنامه ارسالی از آموزش و پرورش می باشد و در یازده محور طراحی و تدوین شده است که محور یازدهم مربوط به هنرستان و بقیه محور ها مشترک بین سایر پایه ها می باشد.

چیزی که می بایست مد نظر داشت اینکه این فایل برنامه سالانه  طرح تعالی متوسطه اول به دلایل زیادی از جمله تغییرات مهمی که در بخشنامه های ارسالی از آموزش و پرورش اعمال گردید در این زمان از سال برای شما عزیزان منتشر گردید.

برای دانلود پس از خرید جدید ترین و به روز ترین برنامه سالانه  طرح تعالی متوسطه اول با فرمت ورد و قابل ویرایش در چند فایل مجزا با جدول بندی و کلیه مواردی که می بایست رعایت شود روی دکمه قرمز رنگ کلیک کنید.

این فایل  برنامه سالانه  طرح تعالی متوسطه اول جدیدترین نمونه موجود در اینترنت می باشد و همچنین از همه نمونه های موجود ارزانتر است.این فایل با فایل هایی که دوستان عزیزم در سایت های مشابه میگذارند متفاوت است و توسط تیم خودمان طراحی گردیده است و از هیچ سایتی کپی برداری نشده است.

این فایل کامل ترین مجموعه قابل دسترس درباره تدوین برنامه سالانه  طرح تعالی متوسطه اول و دوم + هنرستان سال تحصیلی 1401-1400  به صورت ورد و قابل ویرایش می باشد. کلیه محور ها و نمودار ها در این فایل استفاده و تکمیل شده اند و حداقل شش ماه کار مدیر و معاون آموزشی را راحت تر می کند این فایل حاوی یازده محور می باشد. مسلما شما مدیر و معاون گرامی از دانلود این مجموعه راضی خواهید بود و رضایت کامل را خواهید داشت.

مژده :

به دلیل اینکه در  سالتحصیلی 1401-1400 یک سری تغییرات در روند جداول و محور ها در برنامه سالانه  طرح تعالی متوسطه اولایجاد شد مجموعه کل تغییرات به صورت بسیار کامل و جدول بندی شده هم به همراه فایل های اصلی ارسال می گردد که آنها هم به صورت ورد و قابل ویرایش و در یازده محور می باشند.

این مجموعه برنامه سالانه  طرح تعالی مدیریت کیفیت مدار مدارس متوسطه انقدر کامل است که شما را از جستجوهای دیگر بی نیاز می کند.

بانک فایل پژوهشی معلمان سالهاست که در کنار شما دوستان و عزیزان است.امروز این سایت با طراحی برنامه سالانه  طرح تعالی متوسطه اول و دوم 1400-1401 سعی نموده است به مدیران عزیز کمک کند که در راستای برنامه ریزی در جهت طرح تعالی مدیریت کیفیت مدار بدور از هرگونه مشکلی باشند

برای دریافت فایل برنامه سالانه  طرح تعالی متوسطه اول و دوم 1400-1401 روی دکمه زیر کلیک کنید.موضوعات :

مطالب مرتبط


    دیدگاه ها


    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *